Gå til innhold

Kan noen svare meg på dette? :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, har hatt VELDIG uregelmessige syklusser.. altså 14 dager to ganger etter hverandre, så 36 dager.. og så 19 dager nå.. eg skjønner ingenting.. kan det vere pillene eg sluttet på i september? gjekk jo bare på dei i et og et halvt år. har prøvd helt sio eg sluttet med pillene, kan det vere eg ikkje har EL? håper på svar! takk :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er meget mulig tull etter p-pillene ja.. jeg sluttet også i sept. har ikke brukt annen prevansjon siden å er ikke gravid enda,syns ikke vi har prøvd lenge da.. ;) Gikk også bare 18 mnd. sammenhengende på p-pillene.

 

Har hatt sykluser på 31-30 å er nå på dag 68 eller noe.. aner ikke om jeg har hatt EL.. slitsomt med slik uregelmessig mens ja.

Skrevet

Jeg skal sjekke det ut,har lest innleggene her inne :)

Men skal til gynekologen min på torsdag så tar det etter det..

Skrevet

Takk for svar :) ja, da er det bare å vente å se om det blir bedre. blir sikkert mer regelmessig etterhvert da :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...