Gå til innhold

plutselig aktiv baby..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hele svangerskapet syns at babyen i magen har vert så rolig.

Spessielt sisste ukene..har sjekket og alt er bra med baby. Men i dag så har det sparket og romstert i hele dag. Betyr det at baby er urolig eller ikke har det bra, eller er det et bra tegn??? noen som vet litt om dette?

Videoannonse
Annonse
Gjest LilleDina +spire  + 2englebarn
Skrevet

Er bra med mye aktivitet :) hadde det slik jeg også, han var utrolig rolig av seg før, kom noe aktivitet, men altid så lite, men siste 2 ukene har det vært full fres fra morgen til langt på dag!

Skrevet

Åh, det er bra. Var bare så utrolig uvant når nesten hele magen rista og bevega seg hele tiden nesten. hehe..:P

Gjest LilleDina +spire  + 2englebarn
Skrevet

Vet hva du mener :) selv ringte jeg jordmora mi, sikker på at han prøvde å si at noe var galt ;) men neida, han har bare lagt seg tilså jeg kjenner og ser alt :) til og med hikkene hans ser jeg utenpå magen nå :) hehe, totalt uvandt

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...