Endeligmamma<3 Skrevet 20. januar 2011 #1 Skrevet 20. januar 2011 Der var det et lite nurk med bankende hjerte- for en lykke!! Tårene bare rant og rant- nå begynner jeg virkelig tro at detet kommer til å gå bra og at vi faktisk skal bli foreldre:-) Er sååå glad!
Endeligmamma<3 Skrevet 20. januar 2011 Forfatter #2 Skrevet 20. januar 2011 Vilha BABYprøvdLENGEgravid: Så du skrev til meg på tråden lenger ned her:) Jeg har ikke vært her så mye i det siste, fordi jeg er såå kvalm om dagene. Ligger bare å spyr fra morgen til langt utpå ettermidagen.. Såå kjekt at du har funnet hjertelyd!! Har du egen monitor? Ser ut som dette går veien for oss begge. Du nærmer deg jo 12 ukerogså nå, det må være godt! Så herlig! :-) Klem
Meg1972 Skrevet 21. januar 2011 #3 Skrevet 21. januar 2011 Gratulerer med flott resultat på UL! Lukke til vidare med veksande mage!
☆Meg og lille snuppis+knerten☆ Skrevet 22. januar 2011 #5 Skrevet 22. januar 2011 Gratulerer såååå mye, det er en fantastisk opplevelse å se ett lite hjerte banke Ønsker deg lykke, lykke til videre i svangerskapet Stooor gratulasjonsklem fra
Endeligmamma<3 Skrevet 24. januar 2011 Forfatter #6 Skrevet 24. januar 2011 Tusen takk for gratulasjoner jenter:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå