Thalila Skrevet 16. januar 2011 #1 Skrevet 16. januar 2011 Det har vær lenge snakk om at samboeren og jeg skal begynne å prøve etter at vi har fått tak i oss hus. Men i går så ville han pluttselig komme inni meg! Jeg er sjokkert og utrolig glad! Håper bare spiren sitter. Jeg klarte ikke å såvne før rundt 04:00, var ikke noe særlig trøtt, og av en eller annen grunn så våkner jeg kl 09:00 LYS våken! Det gjør jeg aldri for å si det slikt, Men om jeg vil få noen symptomer, når vil jeg eventuelt merke de? Blir eventuelt min første om dette skulle gå bra:)
Storesmurf+Lillesmurfene Skrevet 16. januar 2011 #2 Skrevet 16. januar 2011 Tror ikke du merker noe før kansje 1-2 uker etter eggløsning. mest sansynlig 2 uker.. Hadde du eggløsning= EL når dere gjorde det da? Men grattulerer uansett, blir arti dette
Thalila Skrevet 16. januar 2011 Forfatter #3 Skrevet 16. januar 2011 Jeg vet jeg isåfall nettopp hadde det. Var liksom ikke helt planlagt at han skulle ville akkurat nå. Så får vell bare håpe =)
Thalila Skrevet 16. januar 2011 Forfatter #4 Skrevet 16. januar 2011 Brukte en sånn syklus kalkulator. å der står det etter mine beregninger at jeg er fruktbar fra 19 - 24 januar. Vil det da si at jeg ikke kan bli gravid før?
Happy87 Skrevet 16. januar 2011 #5 Skrevet 16. januar 2011 Man kan ikke bli gravid hvis ikke man treffer på eggløsning.. Det er kun de fruktbare dagene man kan bli gravid.. Det beste er om han kommer inni deg slik at det ligger der og venter på egget ditt når det blir sluppet.. Men det overlever ikke ofte lenger enn 4-7 dager.. Og egget ditt lever ikke mer enn ett døgn hvis det ikke blir befruktet.. Så tror nok ikke du kan bli gravid av den ene gangen, men hvis dere fortsetter og prøve i dagene fremover så kan det være at det går:) Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå