Gå til innhold

Aiai, magemusklene har tatt permisjon allerede!


Anbefalte innlegg

8+4 i dag, og magemusklene har lagt inn årene allerede! Omtrent med en gang de kjenner det minste sniff av hcg så lener de seg tilbake, smiler bredt og sier til partnerene på den andre siden av navlen at vi sees om et års tid... Så her sitter (sorry, ligger på sofa'n) jeg, da, og prøver å finne alle mulige digre gensere for å skjule den lille ballen som velter ut... Vil jo ikke si det riktig ennå!!

 

Noen flere?

Fortsetter under...

Å, godt å høre at det er flere enn meg! Jeg trodde det var bare innbillning, men jeg merket det faktisk på magen min FØR jeg testa positivt... "Kjære vene, jeg spiste da ikke såå my i jula!?"

Ingen ser det på meg, da jeg har litt mage fra før og er godt vant til å kle meg etter fasongen min. Men likevel føler jeg at det lyyyser lang vei, og elsker å gå i singlet og tights hjemme for å "vise frem" den der ballen du snakker om som velter ut.. ;)

Jeg håper bare formen holder seg fin, så kan heller magen se ut akkurat som den vil.. :)

 

Er det ditt første barn?

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...