stratosen_er mamma_ Skrevet 10. januar 2011 #1 Skrevet 10. januar 2011 Litt morro å vite Jeg kan jo starte med meg selv heheh... er ikke så veldig aktiv men kan glimte til i perioder
TusseMor07&09&14 Skrevet 10. januar 2011 #2 Skrevet 10. januar 2011 Jeg spår litt innimellom og. Har ikke vært her på nesten 2 år nå da ;o) Men nå er jeg babysyk igjen, så da må jeg bare innom en tur da vettu ;o)
*lille blomst* Skrevet 10. januar 2011 #3 Skrevet 10. januar 2011 Slenger meg på her jeg da:) Nybegynner for noen uker siden, men har allerede fått prøvd meg litt... kommer til å fortsette øvingen! syns det er morro, men har kanskje blitt litt mye i det siste???!!
kaos83 Skrevet 10. januar 2011 #4 Skrevet 10. januar 2011 spådd i mange år.. men føler meg veldig som en nybegynner enda. spår på intuisjon. og syns til tider det er vanskelig over nett.. derfor jeg øver her inne:)
Anonym bruker Skrevet 11. januar 2011 #5 Skrevet 11. januar 2011 Jeg spår litt også, men ikke så veldig aktiv og spår kun de jeg ser noe på, og noen her inne har en ekstra energi og da er det enklere :-) Vil ikke bare gjette på folk, blir feil for meg, men øver meg jeg som alle andre her :-) Så får jeg opp noe så skriver jeg til de som spør i forskjellige tråder, ikke nødvendigvis tråder til meg, hvis ikke er jeg stille :-) At.....
Kicam Skrevet 11. januar 2011 #6 Skrevet 11. januar 2011 Jeg har begynt å spå nå Synes det er veldig spennende, men litt vanskelig å ta det over nett, men også derfor jeg prøver meg en del her:)
rosene Skrevet 12. januar 2011 #7 Skrevet 12. januar 2011 Heisann Jeg spår i tarot kort/englekort,bruker mine evner osv.Har vel holdt på i 15 år,men masse å lære;) Mann blir jo aldri utlært Har en spåkafee,der folk kan bli spådd. Har spådd gratis på bim i sikkert 7-8 år nå.Jeg pleier å spå ca 5-6 personer gratis hver dag. Dere er velkommen til meg Jeg får opp ting,farger/kan se ting osv..Men dette er jeg ikke så veldig flink til,kan finne igjen savna dyr(katt/hund osv) Men er helt i begynnelsen på dette ennå Ps.. Ska snart starte på kurs, i healing og det å utvikle seg mer/åpne seg mer. Savner chatten, men vi ska prøve å samle sammen underskrifter ,så får vi den opp håper jeg Ha en fin dag alle sammen.. Klemmer
#Aurora har tre gutter# Skrevet 12. januar 2011 #8 Skrevet 12. januar 2011 hei! jeg erher innemellom og spår,driver med tarot og pender.har holdt på i ca 5 år.Har litt klarsynthet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå