Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

 

Lurer på hva dere anbefaler? Og hvorfor?

Har ikke erfaring med noen av de produktene.. Så er litt forvirret på hva jeg skal velge..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bruker Omo vi. Har allergi selv og jenta mi reagerer fort. Men Omo har ikke noen av oss reagert på :)

Tøymykner bruker vi ikke.

Skrevet

Vi (jeg..!) bruker bare Neutral. Det bruker vi fordi jeg og snuppa i huset har atopisk hud og vi reagerer på andre vaskemidler. En annen grunn til at vi bruker Neutral er lukta. Jeg tåler ikke lukta av noen av de andre produktene. Ikke nå mens jeg er gravid ihvertfall =P

Skrevet

Jeg bruker neutral siden den er ja nøytral. Vet ikke hva jeg skal gjøre med tøymykner, men går vel for neutral sin der også =) Jeg har så sensitiv hud å klør så lett.. Og vil ikke utsette babyen for det.

Skrevet

Jeg sverger til Blenda sensitive! Hvorfor? Tja, det var nå det jeg valgte når vi fikk barn første gang, og nå blir jeg egentlig litt uvel av tøy som lukter for mye vaskemiddel/tøymykner.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...