2,5barn+1engel Skrevet 7. januar 2011 #1 Skrevet 7. januar 2011 Jeg er på besøk fra 2. tri her.. er 23 + 2 på vei.. har en angelsound, men den fungerer ikke.. så av det slaget er jeg ikke intressert i.. men hvis det er noen skal selge sin doppler så rop ut. Jeg bor midt i mellom hamar, gjøvik og lillehammer. så hadde vært fint om dere hadde bodd i nærheten..
shewolf Skrevet 7. januar 2011 #2 Skrevet 7. januar 2011 Hei! Jeg har angelsound og den fungerer veldig bra, bruker du olje? Bruk masse olje når du skal bruke den, bytt ut øreproppene for de suger skikkelig de som følger med. Og beveg den sakte rundt litt overalt. Ikke ha på lyd når du løfter doppleren opp fra magen eller setter den ned på magen. Håper det hjelper litt..
Mamma`n til Ole Kristian Skrevet 7. januar 2011 #3 Skrevet 7. januar 2011 Jeg skal selge min Baby Watcher:) Har jun brukt den ca 20-30 ganger, fikk en prematur sønn så jeg rakk ikke mer:) Bor i Drammen
2,5barn+1engel Skrevet 7. januar 2011 Forfatter #4 Skrevet 7. januar 2011 den angelsounden funker bare ikke.. er ikke den med øreplugger.. ja, har brukt masse olje/gel.. Flere venninner som har prøvet den også(høygravide), men den funker ikke. finner ikke hjertet til de voksne engang..
Mamma`n til Ole Kristian Skrevet 7. januar 2011 #5 Skrevet 7. januar 2011 Jeg har også en angelsound, funka fint når jeg brukte masse krem:) Har med øretelefoner..... Men prøv krem, lotion, funka som bare det:)
2,5barn+1engel Skrevet 7. januar 2011 Forfatter #6 Skrevet 7. januar 2011 Jeg ringte å klaget da jeg kjøpe den ( for ca 1 år siden). og de sa at desverre så er det noen av de som ikke fungerer.. har hatt den med til lege og jordmor, men de har ikke fått noen lyd ut av den eller.. så er nok noe galt med den jeg har..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå