Gå til innhold

To spørsmål: hva er de to fineste guttenavnet du vet som begynner på S og N? Og hva synes du om navnet "Dennis"?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Blir veeeeeldig glad for svar!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sebastian og Nikolai, tror jeg...

 

Dennis syns jeg er amerikansk, forbinder det med den søte rampegutten Dennis.

Skrevet

Jeg tenker også Dennis som rampeguttnavn.

S navn: Sander, Sivert og Sebastian.

N?? Aner ikke... vi har liksom holdt oss til S vi da...

Skrevet

Simon

Sivert

 

Nicholas

Nathaniel

Skrevet

Hehe jeg har tenkt på å kalle babyen for Dennis om det ble en gutt...og i dag når eg var på UL så såg vi at joda det var en gutt :D

Meeeeeeen samtidig så fikk eg og en feeling på at det ikke er en Dennis likevel, men meget mulig en Sebastian...hmmm vi får se, vanskelig dette med navn :) hehe

 

Men som sagt, Dennis- å joda ME LIKE :D

Skrevet

Jeg synes Dennis er utrolig søtt på et barn og litt latterlig på en voksen mann.... Nettop pga assosiasjonen til rampegutten :)

Skrevet

Jeg har alltid likt Sverre. Sindre er også fint.

 

Har ingen favoritter på N. :-)

Skrevet

De fineste på N og S blir Nikolai og Sondre for mitt vedkommende.

 

Dennis synes jeg er redselsfult! (sier ikke dette for å være slem!)

Gjest Mammantil2prinser
Skrevet

Sebastian og Noah<3

Gjest Mammantil2prinser
Skrevet

Sebastian og Noah<3

Skrevet

Sivert og Nils!

 

Syns Dennis er skrekkelig, men skulle man møte et søtt lite barn som heter det kan det jo endre seg....:)

Skrevet

Hei dere, og takk for svar!

 

Vi er så usikre, så det hjelper å spørre om råd her inne!

 

Dere har kommet med mange fine forslag, men ikke noe som sa"pang". Kanskje vi skal bare gå bort fra S og N bokstavene....?

 

Ang Dennis, jeg synes det er så søtt - men som noen sier så er det ikke sikkert det er like søtt på en voksen mann! :-)

 

Vi liker navn som ikke er med i motebildet, så du kan si at tipåtopp-listen er nei-liste for oss.. :-)

 

Vi liker heller ikke for rare navn..

 

Sebastian og Nikolai er fint nok, men to av mine venner har barn som heter det.. Sondre og Sander liker vi ikke...

 

Vanskelig!!!

Skrevet

Silas er min favoritt, har lyst til å bruke det selv, men sambo er ikke helt enig.. ellers liker jeg Nathanael

Skrevet

Simen

samuel, ikke så vanlig men et veldig "sterkt" navn syns jeg :)

Sigurd

steffen

 

Noah

Nikolai

 

Hmm var vanskelige bokstaver det der :)

Skrevet

Simen

Sigurd

 

N synes jeg er vanskelig.. Ingen umiddelbare favoritter.

 

Ville nok heller ikke valgt Dennis..

Skrevet

Dere som sier at Dennis ikke er et navn på en voksen mann, vi har jo Dennis Storhøy og han er jo en knakandes kar han :) hehe

 

Jobber i barnehage og hadde en gang en gutt som het Noah-Nathaniel...gikk en stund før eg ble vant til det, men nå synes eg det er nydelig :)

Skrevet

Severin synes jeg er tøft og fint :)

Ellers liker jeg Simen godt!

 

Ingen navn jeg kommer på på N som jeg synes er veldig fine, men Nicolay er jo et ok navn.

 

Dennis liker jeg ikke noe særlig

Skrevet

Absolutt ikke Dennis, syns dette er et skrekkelig navn!

På N så liker jeg

Nikolai

Nathaniel

Noah

 

Sander liker mannen men jeg syns dette er så kjeldelig liksom :)

 

På S så liker jeg

Simen

 

 

:)

Skrevet

Verdens kuleste guttenavn for meg er Selmer. Synes det er fint og tøft på en gang, kler både stor og liten, så er det ikke mye brukt :)

 

Ellers, på S, synes jeg følgende er fine/greie:

Syver

Sivert

Silas

Simon

 

N er vanskeligere på gutt. Noah og Nathaniel liker jeg, men de er litt for poppis og kanskje litt for unorsk. Nilas er vel et navn det og, liker det ikke selv, men det er ihvertfall ikke poppis;) Det samme gjelder f.eks Njål

 

Når det gjelder Dennis må jeg si som flere: minner meg om rampe-Dennis! Synes navnet er fælt.. et moderne navn i Ronny/Jonny/Kim/Kenneth-klubben.

Skrevet

Syns Dennis er helt ok :)

 

Har selv en "greie" for guttenavn på S, av en eller annen grunn.

Min gutt heter Steffen som du ser :)

Hadde vi fått gutt denne gangen hadde jeg ville kalle han enten

Sindre eller Sondre :)

 

Navn på N er litt vanskelig for meg :P

Skrevet

Stefan

Sebastian

Sivert

 

Nikolai

Niklas

Nils

Skrevet

Sondre tror jeg.... og Nils...

 

Dennis er litt tøysete..lissom ikke noe ordentlig navn. Hunden til naboen het Dennis. Den var en ramp og kledde navnet godt :)

Skrevet

Sivert og Sondre, Niklas og Nathaniel er mine favoritter på S og N

 

Dennis ville jeg nok aldri brukt selv, minner meg en rampete gutt. Har en kollega som har en Dennis, både i navn og person hehe.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...