Gjest Skrevet 4. januar 2011 #1 Skrevet 4. januar 2011 Uke 25 her og blitt utrolig kvalm igjen, og klarer ikke spise så mye..går på noen brødskiver. Hva kan det være?
libolla76 Skrevet 4. januar 2011 #2 Skrevet 4. januar 2011 Jeg ble også kvalm igjen i en periode. Tror det ble ekstra trangt i tarmsystemet ettersom babyen vokste mye i en periode. Nå er jeg i uke 39 og er ikke så kvalm lenger (magen sunket ned).
Frøken85 *ny bakt mamma* Skrevet 4. januar 2011 #3 Skrevet 4. januar 2011 jepp.. jeg er der nå og har vært der en ukes tid.. er i uke 31 nå.. lillegutt ligger med hodet ned og sparker i bløtedeler (magesekk m.m.) det er jo som en innvendig berg og dalbane.. utrolig kvalmende.. men dytter litt på han noen ganger da flytter han seg over til ribbeinet.. av og til hjelper det også å legge seg på siden Masse lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå