Gå til innhold

Hei dere jenter på 2.tri...:-)


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei og velkommen inn hit kjære Lillemy75, endelig ble det din tur!!! Hurraaaaa.... :D :D :D

Kos deg og nyt svangerskapet med eller uten plager og den voksende magen, hehe :)

 

Selv har jeg kommet til uke 23+3 i dag, bare 5 uker igjen nå til jeg entrer 3 tri...hærlig :) Er bare glad for hver dag jeg kjenner liv i magen og "knerten" holder seg der inne!!

 

Hatt ett slitsomt svangerskap hittil med blødninger/truende abort, hyperemesis frem til uke 20, tidlig bekkenløsning, har utvidete nyrebekken på begge sider og sliter med blodtrykksfall og en del uvelhet. Mulig jeg også har begynnende preeklampsi da jeg sliter med en del hodepine, grensehøyt blodtrykk og proteiner i urinen, men jeg blir godt fulgt opp da... og ser positivt på at jeg endelig skal bli tobarnsmamma til våren ;)

 

Er ikke så aktiv her inne lenger, eller dvs jeg leser og følger med, men orker ikke skrive eller kommentere så mye lenger ;)

 

Uansett, kjempekoselig at du har entret 2 tri nå, kos deg og nyt den voksende magen, og så håper jeg du får ett komplikasjonsfritt svangerskap :)

 

Stooooooor klem fra

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...