Gå til innhold

Heisann! ny her..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ny her..

Vi blir prøvere på nyåret. blir spennende! Venter mensen i løpet av uka, og etter det setter det i gang.. Noen som har noen gode tips? :)

 

 

Hvor gamle er folk her inne?

Selv er jeg 28 år.. vært samboer i nesten to år :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heisann og velkommen :o)

 

Hm..tips..?

Et tips kan jo være å kjøpe el-tester slik at du er sikker på når du har el.

Du får kjøpt billige og relativt gode tester på billigtester.no.

Ellers er det jo litt opp og ned hva som er anbefalt av hyppigheten på sengekos, men troooor det anbefales mest med ca annenhver dag rundt el.

Noen sverger til hjelpemidler som f,eks slimløsende hostesaft (noe jeg selv har tenkt å teste ut ;o) )

 

Og så er det jo slike generelle råd som røykeslutt, redusere koffeininntak, sunt kosthold. Spise folat.

Mannen bør passe på å ikke ha for stramme bukser, røykeslutt osv.

 

Det var det jeg kom på av tips nå :o)

Skrevet

Takk.. det var mange gode tips :)

 

Men må man redusere koffeinintaket også.. makan, jeg som er så avhengig av kaffen på jobb :P hehe..

Skrevet

Jeg har foreløpig ikke redusert inntak av kaffe;o)

Det har kommet naturlig de andre gangene jeg har vært gravid, så enn så lenge så drikker jeg som vanlig.

 

Skrevet

jeg drikker kaffe, men drikker uansett ikke mange kopper iløpet av dagen, så har jeg melk i :P

er 30 år, velkommen hit

Skrevet

Hei og velkommen!!

 

Er relativt ny her ennå, og har ingen gode tips å komme med, untatt kanskje å prøve å "stresse" minst mulig med det.

 

Håper å ikke se deg her inne så lenge da ; ) Men, at vi heller treffes igjen på 1.trimester....

Skrevet

Det håper jeg også :) men tørr ikke håpe helt på klaff på første forsøk.. men krysser fingrene for at vi sees på 1 trimester snarest :D

Skrevet

Takk for det :) får vel trappe litt ned.. går litt for mange kopper på morgenkvisten her :P Huff og huff.. ;)

 

Skrevet

Hei og velkommen hit. Lenge siden jeg har vært her også, men nå skal vi forsøke å få en liten en til, det blir min tredje og mannen min sin andre.

 

Lykke til.. :o)

Gjest ^Mimsy^
Skrevet

Hei, velkommen! Jeg var ny her i romjula. Lykke til med første (og forhåpentligvis eneste;) ) prøveperiode!!

 

Jeg er 27, også samboer i nesten 2 år :)

Skrevet

Hei

 

Jeg hopper inn hit jeg også. Vi har en skjønn jente på 1 1/2 år og synes tiden er inne for å prøve på nr 2. Håper det går like lett som forrige gang, med fulltreffer på første pp. Fikk mensen i dag, så må jo vente litt da.

 

Vi satset på sengekos annenhver dag sist, og det tenker jeg vi prøver nå også. Vil helst ikke begynne med el-tester for da er jeg redd jeg blir så opphengt i det.

 

Spennende nå fremover. Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...