monca*84*j12 Skrevet 2. januar 2011 #1 Skrevet 2. januar 2011 Er jeg gravid? Har en så merkelig følse. Klarer ikke risten den av meg. Har ikke testet... Og kjangsen er liten.. men..... Event når blir jeg gravid? kjønn? 280384 tuuuusen takk for din tid.
zassy☆ Skrevet 2. januar 2011 #3 Skrevet 2. januar 2011 Hei, jeg husker ikke helt hva jeg har sett før? Men nå er det mars som utpeker seg og det kommer veldig tydelig en graviditet, føler det ikke blir veldig lenge til, men tror ikke du er det enda..hmm..tenker du å teste eller? Håper så veldig at du er det!!! Klem til deg.
Tante_Esel Skrevet 2. januar 2011 #4 Skrevet 2. januar 2011 hei holder en knapp paa mars enda jeg ogsaa... men haaper du er gravid naa ser du naar mensen kommer her,,,
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå