Serial mom Skrevet 31. desember 2010 #1 Skrevet 31. desember 2010 Trenger nye tilskudd til garderoben og denne gang skal jeg heller kjøpe klær som er litt dyrere og som (forhåpentligvis) har bedre kvalitet enn mine trofaste, gamle følgesvenner fra HM, Vero Moda, Carlings og Bik Bok.... Er jo hele 32 år nå, så jeg får vel prøve på en litt mer voksen stil enn baggy jeans, sneakers og singlet. Jeg er helt på tryne motemessig(eller generelt klesmessig), men fant litt på nett fra Acne jeg likte ihvertfall, det er vel ikke helt feil, eller? *clueless* :-)
Anonym bruker Skrevet 31. desember 2010 #2 Skrevet 31. desember 2010 Bittelitt store i størrelsen. Acnejeans er råstiilige.
Serial mom Skrevet 31. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 31. desember 2010 Takk:-) Da tror jeg at jeg drister meg til å bestille en str mindre enn det jeg har nå i andre bukser, for de er blitt litt store. Litt dyre klær, men kanskje de varer en stund, da er det jo verdt det. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå