Gidder ikke! Skrevet 23. desember 2010 #1 Skrevet 23. desember 2010 Er det ikke veldig vanskelig å tyde? Jeg syns ringen svinger både litt frem og tilbake og noe som minner om sirkler jeg. Virker ikke som om det er noe system, hehe. Tror ikke veldig mye på det, men er jo gøy å teste ut. Svingte den tydelig det ene eller andre på dere som har tatt den?
Forandringfryder ♂♂♂ Skrevet 23. desember 2010 #2 Skrevet 23. desember 2010 Ringen virrer rundt for meg også, som en blanding mellom sirkel og frem/tilbake... Kanskje det blir en tvekjønnet baby på oss!??
Gidder ikke! Skrevet 23. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 23. desember 2010 Hehe, ja det er nok det:)
Moonfreckle Skrevet 23. desember 2010 #4 Skrevet 23. desember 2010 Holder dere ringen heeelt rolig? Hos meg er det aldri noe tvil. Enten klart frem og tilbake eller i en klar sirkel. Jeg har i det senere latt meg fascinere litt ekstra av denne testen. I tidligere svangerskap (3 stk) har jeg gjort den mest for moro skyld..og den har alltid vist gutt. Jeg har også født 3 gutter! Denne gangen viser den jente. Jeg fikk også lære noe nytt, som eg ikke visste fra før: Om du utfører rintesten på håndleddet, skal den kunne vise antall barn du får/har og hvilket kjønn de har. På meg viser ringen gutt-gutt-gutt-jente. Og jeg har testet mange ganger og fått nøyaktig samme resultat. En venninne av meg som har 4 barn, prøvde det samme. Hun fikk gutt-jente-gutt-jente...og så enda en gutt. De fire første stemte i riktig rekkefølge og hun er jo bare 31 år, så hvorfor ikke et barn til i vente? To andre venninner ble senere samme uke, utsatt for samme test og det stemte på begge. Jeg har hørt om folk som venter tvillinger, hvor ringen går i sirkel og rett frem og tilbake, uten opphold. De har fått en gutt og en jente. Jeg synes det er utrolig spennende. Og 3. januar får jeg vite helt sikkert hvilket kjønn jeg venter, så da får vi se om testen er 100 % i mitt tilfelle.
Minera Skrevet 23. desember 2010 #5 Skrevet 23. desember 2010 Min viser at jeg vil få en gutt, gutt og så jente og har en gutt i magen nå, så får vente å se om de andre stemmer etterhvert
JenteOgGutterMamma! Skrevet 25. desember 2010 #6 Skrevet 25. desember 2010 Ei veninne av meg som kan litt mer enn vanlige tiok ringtesten på meg for en stund siden. Hun brukte gifteringen min og et hårstrå av meg som hun holdt over håndleddet, og hun fikk frem alle barna jeg har også dei 2 jeg har mistet i rett rekkefølge også den tvilligen jeg mistet og da pendlet den først for så og gå i sirkel uten stopp, dei andre var det stopp mellom hvert barn! Den viste jente nå til slutt, før den stoppet opp, så litt spennende dette! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå