Gå til innhold

priser på vogn


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Det var dyrt.. Vi kjøpte Brio happy vogn på barnas hus i helgen, og fikk sportsdel, hardbag og understell til 4700,-. Riktignok så var det tilbud. Har også sett ny Simo duovogn på tilbud til rundt 5000 kroner tidligere i høst. Jeg syns 50% av nypris er greit på bruktvogn, så sant den er av nyere årsmodeller (2008-2010).

Hei

Jeg har kjøpt Simo duo vogn til 2990 kr på Barnas hus(ny pris 7500/8000 kr). Var et knalltilbud på en type/farge. Er vel litt sand/beige farge. Vogna var kjempe fin og jeg er super fornøyd!! Vet ikke om tilbudet er fortsatt, er ikke så lenge siden jeg kjøpte den.

5000 kr er alt for mye for en 4 år gammel vogn...

bra d ikke bare er meg som synes d er dyrt.

blir ikke aktuelt for min del og kjøpe den vognen.

 

nå har ikke jeg muligheten til å stikke innom barnas hus så ofte. bor en del mil unna kan man si. så må nesten bruke de lokale/nærmeste vogn-forhandlerene.

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...