Lillchris Skrevet 21. desember 2010 #1 Skrevet 21. desember 2010 Nå går jeg på 9 dagen over termin! er kjempe sliten og lei. var til kontroll til jordmor i går, hadde da 2 cm åpning og var moden. jeg har masse kynnere og fikk tegnblødning i dag. men ingen rier eller vannavgang. jeg går å håper at noe skjer snart, for jeg vil så gjerne se min lille datter og holde henne. og ikke minst få henne hjem før jul.
Mrs Bad enkelt og greit Skrevet 21. desember 2010 #2 Skrevet 21. desember 2010 Jeg tror du føder 24/12 jeg, natt til fredag kanskje. Skjønner at det er veeeeldig tungt nå og slitsomt. Har ikke gått over termin selv noengang men kan tenke meg hvordan det føles. Lyst på julebaby jeg også men må nok pent vente til januar
solskinn1980 Skrevet 21. desember 2010 #3 Skrevet 21. desember 2010 Hei:-) Føler med deg.. Er fem dager over termin. Men nå begynner jeg å bli vant så når irene starter så kommer jeg til å bli veldig overrasket. Jeg håper faktisk at hun holder seg inne til over jul:-) Lykke til!
Lillchris Skrevet 21. desember 2010 Forfatter #4 Skrevet 21. desember 2010 Jeg håper hun kommer i dag eller i morgen, har ikke lyst å bli satt igang. men hvis ikke hun har kommet selv på torsdag, så skal de sette igang fødselen. Men det viktigste er vel til syvende og sist at hun er frisk og har det bra når hun blir født. Uansett er det ikke lenge igjen, men veldig frustrerende når man går å venter. Heldigvis så glemmer man den lange ventetiden når vi har babyene våres i armene (har jeg hørt hvertfall hehe( Masse lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå