Gå til innhold

Kan noen hjelpe meg å finne...


Anbefalte innlegg

Skrevet

"kalkulatoren" til nettbanken min er helt borte, jeg har sett på alle de vanlige stedene, men denne gangen finner jeg den ikke.. Trenger den virkelig, noen som "ser" hvor den kan være?

Hadde vært så takknemlig for hjelp :)

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Føler på meg at du har funnet den, og så mistet den igjen?

Skrevet

Skal ikke påstå at jeg er klarsynt i det hele tatt, men når jeg leste innlegget ditt så jeg for meg et høyt skap (egentlig et klesskap, men blir brukt til noe annet kanskje?) med dører med en gang.

At den kunne ligge på en av de to øverste hyllene, i en eske eller kurv eller noe?

 

Vet ikke hvorfor jeg så det for meg, men tenkte jeg bare skulle si i fra sånn just in case ;o)

Skrevet

Det er der den bruker å ligge, så helt på vidda var du ikke :) Men den var ikke der nå :(

Skrevet

Hah, det var artig :o)

(for min del mener jeg..)

Skrevet

Hehe, kanskje du har det i deg?

Skrevet

Joda, har opplevd endel "innen feltet" og er interessert i både pendel og tarot (bl.a), men sliter veldig med å stole på intuisjonen min.

 

Så det hjelper å få en liten selvtillitsboost ;o)

 

 

Men har du funnet den da?

Skrevet

Nå har jeg funnet den. Under sofaen av alle steder. Men takk likevel :) Neste gang skal du se du treffer :)

Skrevet

Kanskje du vet hvor ringen min er da? Vært borte i 1 år, og den betyr mye for meg :(

Skrevet

Jeg klarer dessverre ikke å "tvinge" frem noe..:o(

Har ikke den form for kontroll.

Men det hender at jeg plutselig ser for meg et eller annet, og sånn som i dette tilfellet så jeg plutselig skapet.

 

Det eneste jeg tenkte på da jeg leste innlegget ditt, Messy, var "nede".

Hva nå det betyr..?

Når jeg prøvde å ta tak i hva "nede" betydde, så jeg for meg noen bein (litt sånn som det er under kjøkkenskap som ikke har frontpanel langs gulvet).

Men dersom ringen har vært vekk så lenge, vil det jo ikke være trolig at den ikke har blitt funnet under kjøkkenskap.

Dessuten..Når jeg tvinger frem tanker på den måten, tror jeg det er mer innbildning enn faktiske syn.

 

Er ringen din litt eldre (gull eller gult metall) og med en litt opphøyd stein, eller er det også et "innbildt syn"?

 

Beklager at jeg ikke kunne være til noe hjelp :o(

Skrevet

Tusen takk for at du orket ta deg tid ;) ringen jeg ikke finner er en ring i hvitt gull og diamanter. Før jul så fant jeg igjen en gullring med en slik stein som du forklarer. Den er gammel, arvet fra farmor. Var redd for at den også var borte, men fant den i en eske som står NEDE i kjelleren ;)

Skrevet

Heh, kjekke greier ,o)

Litt innpå noe i hvert fall :o)

 

På den andre ringen din merker jeg ingenting, bare et tomrom :o(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...