Gå til innhold

Flere med mage i uke 12...?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Å, jadda!!!

 

Dette er tredjemann, og jeg kan love deg at magen syns *ler*

Det er nesten litt plagsomt. Måtte fortelle på jobb om graviditeten før jeg egentlig ville, for det syntes så godt.

 

Og jeg er ikke særlig slank heller!

Er i uke 12 nå.

Måtte kjøpe meg gravidebukser i forrige uke (uke 11) - nå er det tydelig en liten kul der! Godt det er flere, men på en annen side så føler jeg meg så kvinnelig og fin! Blir mer morro når det synes enda mer!

Annonse

Sist jeg var gravid kom "magen" rundt uke 11-12, da kjøpte jeg meg gravidbukser faktisk. Nå er jeg ca 9 uker på vei og har gått ned flere kilo, men i går kveld og i dag føler jeg at magen plutselig poppet ut!

å jodda.... da jeg var på legekontoret uke 8, så mente hun at jeg burde få tidlig UL, for enten var jeg endel lengre på vei ellers så var det 2 der inne!! :P jadda, preggersbuksene har vært på siden sikker EL... :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...