Heanne Skrevet 17. desember 2010 #1 Skrevet 17. desember 2010 Den 2 des kl 5 om mårgen våkna jeg av at vannet gikk. sykebil kom og kjørte blått til sykehuse (ca 1,5time). ca 20 timert senere rundt halv 1 på natten den 3. begynte riere mine. var lang ventetid for å si det sånn. Etter tre timer var de ute begge to 2844 og 3094 g , kom med 10 min mellom. jeg har to fra før og dette er absolut den letteste fødselen jeg har hatt. De kom i uke 36+3 Så nå kose vi oss bare om dagen mellom bleieskift og mating finnes ikke rutiner enda, men kommer nok ettervært det og.
Mange barn :-) Skrevet 17. desember 2010 #2 Skrevet 17. desember 2010 Gratulerer masse med de to! Godt å høre slike tvilling-fødselshistorier. Jeg har også to fra før og lurer veldig på hvordan denne fødselen kommer til å bli. Er 33+2 idag så håper på å få gå til over nyttår før de vil ut å se verden :-) Kos deg videre!
Frøya79 - dobbel glede :-) Skrevet 20. desember 2010 #3 Skrevet 20. desember 2010 Gratulerer, dobbelt gratulerer! Godt å høre at en tvillingfødsel kan gå kjapt og enkelt! Lykke til videre!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå