Gå til innhold

Har noen blitt gravide rett etter SA?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer på hvordan kroppen skal ordne opp og komme igang igjen. Kjenner at graviditeten er helt ute av kroppen og kan ikke vente på neste EL , selv om jeg ikke aner når den er,arrrrghh :D. Noen som har råd eller tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei Bonusbarnet! Jeg hadde en SA i slutten av september, da gikk jeg laaange 46 dager før neste mens kom - og den var helt merkelig, da jeg først gikk og småblødde i to uker, før jeg hadde en liten mensblødning i to dager. Etter det fikk jeg EL til riktig tid og ble gravid, er nå 5+4.

 

Har hørt at kroppen bruker litt tid på å komme i gjenge igjen, og det gjorde den jo forsåvidt med meg også, men jeg ble ihvertfall gravid på den første EL etter. Ønsker deg masse lykke til - og god jul! Kos deg med spekemat og brie og vin og alt du lyster!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...