Junigull 08 + julispire Skrevet 15. desember 2010 #1 Skrevet 15. desember 2010 Da kom tanta, så da er vi i 2 pp... EL tester er bestilt, håper det går veien denne gangen! IKM 29 des, ca, IKM tirsdag 11 januar..
FIFFI *nybakt 2barnsmamma* Skrevet 15. desember 2010 #2 Skrevet 15. desember 2010 Melder meg inn her. slentrer over i 5 pp. EL ventes den 27 desember, IKM 10 Januar!!
Klar for nr 2 Skrevet 15. desember 2010 #3 Skrevet 15. desember 2010 Her har vi og gått inn i andre pp. Krysser og fingrene for denne mnd, tenker september er en fin måned å få en liten på! IKM ca ons 13. jan.
SNURF 5 GUTTER Skrevet 15. desember 2010 #4 Skrevet 15. desember 2010 Da er jeg inne i 3pp, Forventa EL 30 des og IKM 13 jan. Da får vi barre håpe )
field of gold Skrevet 15. desember 2010 #5 Skrevet 15. desember 2010 Da tilhører jeg også her. Går inn i 4 pp, og med forventet el på nyttårsaften :-) Ikm 14 januar
LilleKlompen Skrevet 16. desember 2010 #6 Skrevet 16. desember 2010 IKM 13 januar. Må nok kjøre i gang med EL-tester denne mnd også, siden den er litt så som så den dere syklusen min
snuppo Skrevet 17. desember 2010 #7 Skrevet 17. desember 2010 jadda,...der kom tanta gitt..og hu var aldeles ikke velkommen, ble ganske lei meg denne gangen :-( har vel el 30 des. skal ikke teste denne mnd, for gubben skal få kjørt seg uansett ,hehe,.ikm 13 januar,. finnes det en ikm liste da? 4 pp
minnymor Skrevet 17. desember 2010 #8 Skrevet 17. desember 2010 Jeg er med! Teite tanta kom i dag, og vi har nå prøvd i et halvt år på nummer to. Førstemann prøvde vi ikke engang på, han bare satt. Så kanskje det er trikset? Så lett, og så vanskelig! EL blir sannsynligvis nyttårsaften, så vi satser på at det blir et godt nytt år, hihi. IKM er 14. januar, og da er jeg på ferie i Paris med kjæresten. Så om det ikke går denne gangen heller, så har jeg iallefall shopping i Paris å trøste meg med.
snuppo Skrevet 18. desember 2010 #9 Skrevet 18. desember 2010 tok en abort da jg var 16 år, da ble jeg gravid bare kondomen sprakk....håper ikke det har noe å si nå da *biteneggler*
Husmor i jobb j08 + spire :) Skrevet 19. desember 2010 #10 Skrevet 19. desember 2010 Henger meg på her jeg også. Går inn i 3 pp nå. EL ca 27.desember og forventa mens mandag 10.jan. Får satse på at spira sitter denne gangen, venter veldig på en liten en til
Musemor med tre søte små Skrevet 19. desember 2010 #11 Skrevet 19. desember 2010 Jeg er med her. IKM ca 14. januar, og EL ca. 30. desember. 1. pp etter 3. MA.
Junigull 08 + julispire Skrevet 19. desember 2010 Forfatter #12 Skrevet 19. desember 2010 Da er tanta dratt, så "moroa" kan begynne.. el testene kom i posten i dag, gleder meg til å begynne testingen. Håper 2 pp er perioden for oss..
November Skrevet 19. desember 2010 #13 Skrevet 19. desember 2010 Melder meg inn her jeg og.. Tanta kom i går kveld, så da er det IKM 15jan, og EL rundt nyttår-1jan. Så da er det bare å håpe det setter seg denne gangen :-) Ikke at vi har prøvd så lenge, men det er når man vil at det virkelig ikke setter seg ?? :-)
*Lykkelig 1984* Skrevet 20. desember 2010 #14 Skrevet 20. desember 2010 Hallo:) Melder meg inn her jeg og! TR kom på Lørdag (18 Des) EL blir vel rundt nyttårsaften, og IKM den 12 ca, men denne måneden kom TR 4 dager før tiden, så da blir det IKM mellom 8-12 Jan da evt... Dette blir vår 4 pp vi går inn i nå, går det ikke denne gangen venter vi til våren/sommeren tror jeg:) Ja, det virker sånn at når man virkelig vil så får man det ikke til, mens når det ikke passer så sitter den gitt! Kansje vi skal forsøke oss på litt omvendt psykologi her;)
*Lykkelig 1984* Skrevet 20. desember 2010 #15 Skrevet 20. desember 2010 Haha, der kom jeg jaggu på at jeg er jo bortreist på juleferie i EL perioden uten gubben, da blir vel innsatsen så som så!
prøvende Skrevet 20. desember 2010 #16 Skrevet 20. desember 2010 Slenger meg på! Snakket med legen i dag, og vi kjører på med en dobbelpergokur nr 3 sammenhengende. Dette gir jo et nytt håp IGJEN, på at det snart vil klaffe. Hadde kjempe flaks, den dagen jeg skal inn til ul (sykl.d 13), var eneste dagen de hadde åpent i julen. Så da får jeg oppfølging til tross for julestria! Venter på at tr skal blir ferdig slik at vi kan sette inn støtet i pp 20! el ca 30-31 des. Ikm 13-14 des.
Baloo ønsker to :) Skrevet 21. desember 2010 #17 Skrevet 21. desember 2010 Jeg vil også være med Veldig usikker på når IKM faktisk er, da syklusene mine har vært helt på bærtur i det siste... Men har el nå, og nettopp starta på 1. pp - kanskje er vi litt seint ute, men enn så lenge er det bare kos og null stress. IKM forventes ca uke to, så det blir spennende og se hvordan det går med oss, tenk at om noen uker får noen av oss verdens beste overraskelse
Okti Skrevet 21. desember 2010 #18 Skrevet 21. desember 2010 Hei Jeg er i min 6. pp, hadde EL i helga (18. des) og IKM 1. januar... Er så spent.. Men har mistet litt håpet etter at det har vært negativt resultat forutenom første gangen vi prøvde, men da tror jeg vi hadde en kjemisk graviditet. Vet ikke om dette kan være en pekepinn på at vi faktisk har mulighet til å bli gravide. Har mistet litt troen, og tror noe er galt med meg eller kjæresten min. Men prøver å holde motet oppe og tenke at kanskje kanskje går det denne gangen......
Kitti:) Skrevet 22. desember 2010 #19 Skrevet 22. desember 2010 Melder meg inn her jeg og:) Tanta er her nå, EL ca 2 januar og Ikm søndag 16 jan. Skal begynne på pergo denne mnd og håper virkelig vi skal klare det med den hjelpen. Har prøvd nå i over ett år, alle rundt meg som prøver og ikke prøver blir gravid lett som ingenting og nå er det VÅR tur:) EL tester er i vei i posten og ingenting skal stå i veien for denne pp. Så denne mnd skal vi hoppe i høyet annen hver dag så fort tanta er vekke og frem til den kommer igjen, så bra det er juleferie:) hehe:) Lykke til til dere alle sammen og god jul.
Musemor med tre søte små Skrevet 23. desember 2010 #20 Skrevet 23. desember 2010 Hmm.. Tror nesten at kroppen min har begynt å tøyse litt nå. Etter kalenderen har jeg 1 uke til EL, men EL-smertene har kommet...
09+11+15 <3 Skrevet 26. desember 2010 #21 Skrevet 26. desember 2010 Hei, IKM er 12 januar og dette er min første pp. Hadde jo vært topp om den satt på første
katie77 Skrevet 27. desember 2010 #22 Skrevet 27. desember 2010 Smil på cb el test i dag så da er det vel. Ca 14 dager til ikm.. Da henger jeg med her...
Musemor med tre søte små Skrevet 31. desember 2010 #23 Skrevet 31. desember 2010 Oii, denne var kommet langt ned. Dette er vår EL-uke. Hvordan går det med dere?
Junigull 08 + julispire Skrevet 31. desember 2010 Forfatter #24 Skrevet 31. desember 2010 jeg prøver å være litt forsiktig med å glede meg for mye, er bare 2 pp, men blir så fort skuffet når TR dukker opp... Positiv EL test 28 og 29 des.. antar at EL da er den 29 (?).. Aksjer lagt inn 27 og 29 des.. før dette også selvfølgelig, men ikke "rukket" noe etter den 29.. håper bare at dette holder! Har forsøkt hostesaft denne mnd, spent på å se om det gir noen resultater, slimete har det ihvertfall blitt! Skal i selskap den 8 januar, så kommer til å ta en test den morgen, tross til IKM 11 jan.. kan jo gå.. Har litt troa på at vi har klart å få det til denne mnd, har jo truffet på EL.. men rett for å tro/håpe/glede seg for mye.. kjedelig om TR kommer.. Ellers tenker jeg at jeg kun nipper litt i vinglasset i kveld.. Vet ikke helt hva det har å si med alkohol mellom EL og IKM, men best å være førevar... hva tenker dere? Krysser fingrene for at tiden frem til IKM går fort for oss alle, og at det blir mange positive tester! GODT NYTT ÅR!
Kitti:) Skrevet 31. desember 2010 #25 Skrevet 31. desember 2010 Hei tror EL er rett rundt hjørnet, har ganske vondt i siden. Jeg går på pergo denne mnd så håper virkelig at EL kommer. Har lagt inn masse aksjer denne pp. Men har testet etter EL, første dag var det en svak strek, samme andre dag, tredje dag glemte jeg å teste, og i går var det og bare en svak strek. Forrige pp jeg testet fikk jeg bare opp kontroll strek så jeg håper jo at det betyr at en EL er på vei denne mnd. ( derfor pergo, jeg har ikke EL av meg selv) Dobbel pergo neste mnd om det ikke går denne. Men skal ikke stå på oss, så vi koser oss så masse vi kan. Grugleder meg til jeg skal teste. Når det kommer til alkohol er det vel det beste å holde seg unna når du vet det er en mulighet. Men ett glass kan ikke gjøre så mye:) Godt nyttår til dere alle sammen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå