Gå til innhold

Æææ..gutten min får grøt, han har fått nestle risgrøt i 2,5 uke, i dag kom typen hjem med nestle ris og havre grøt..


Anbefalte innlegg

Gjest frøken_førstegangs-med gutt<3
Skrevet

Det står 4 mnd på begge pakkene, kan jeg gi den? Har et glass med nestle nattagrøt i skapet, 4 mnd det også, skal jeg gi det istedenfor???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jada jada. Begge kan gis. Risgrøten smaker bittelitt bedre, men de må lære seg at grøten ikke nødvendigvis er søt eller "god".

Skrevet

Det skal da gå helt greit å gi den.. :) Hvorfor ikke liksom?

 

Jeg personlig har foretrukket havre-ris\hvete fremfor ren risgrøt når jeg gav til 4mnd. Følte han ble mer mett og mer fornøyd.

Gjest frøken_førstegangs-med gutt<3
Skrevet

Takk for svar alle sammen, hehe, ja, hvorfor ikke--førstegangs og vettskremt? hihi.. da prøver vi den i morgen :)

Skrevet

Ja, det må vel gå bra! Jeg har gitt gutten min forskjellige grøter siden han begynte jeg. Ca. tre dager med en type, tre dager med en annen type, og alltid forskjellig fruktmos oppi, så han blir vant til mange forskjellige smaker! Har kjøpt grøter i utlandet da, fra 4. mnd. Her er det jo ikke så mye utvalg.. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...