Gå til innhold

Så flytter jeg inn her igjen:)


Anbefalte innlegg

Er tidlig da, men positiv test og er i dag 4 + 5 iflg BIMs sider. (4+3 ellers)

Er ganske "tunet" inn på kroppen og signaler og symptomer. Hadde en MA i vinter og er livredd for at det skal skje igjen. Men må vel bare tenke positivt:)

 

Har kjent litt stikninger i livmoren (som ved tidligere sv.skap), men lite i dag... Og selvsagt bekymrer jeg meg...Men ellers ahr jeg ingen symptomer enda iallfall.

 

Krysser fingre for at dette går bra XXX

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142646433-s%C3%A5-flytter-jeg-inn-her-igjen/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Åh gratulerer så mye! Trøst deg med at ingen svangerskap er like! Det har i alle fall jeg erfart denne gangen... Ingeting stemmer med slik jeg hadde det med storgutten! sist var jeg dårlig fra dag 1, denne gangen tror jeg nesten ikke jeg er gravid i det hele tatt. 8 + 5 i dag :)

 

Alt er sikkert i skjønneste orden, og livmoren har kanskje utvidet seg nok for ett par dager siden det ikke stikker mer! :)

 

XXX Fingrene for deg, og masse lykke til!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...