Gå til innhold

Noen som har peilig på hvordan vi skal få opp garasjen?:(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan ikke finne nøkkelen..ikke vanlig nøkkel altså, men sånn elektrisk ting vi trykker på så åpner garasjen seg. Er ingen annen lås.Hvordan i huleste skal vi få opp garasjen? Er liksom ikke bare å kjøpe en ny dings heller får den må jo passe! Hjelp?!

Fortsetter under...

Skrevet

Dette er noe jeg og lurer på.. hva skjer om vi plutselig mister fjernkontrollen til garasjen??

Skrevet

Har dere en sidedør? Trolig har dere vel en motor i taket med et kjede som tar opp og ned garasjeporten. Dette kjedet kan hektes av og dere får åpnet døra manuelt. Men har dere ingen sidedør, så er det verre.

Skrevet

ehh

 

vi har to garasjeportåpnere. Desseuten er det en dør på siden som gjør at vi kan åpne porten fra innsiden.

 

Vi har trøbbelet med at den ikke er så velvillig når det er minus15 osv. Da går den bare litt opp, men hvis vi "hjelper" den litt med foten så går det greit.

Skrevet

Det går fint å bestille ny åpner, men da må dere trolig ha papirene på motoren deres, slok at dere får en åpner med rett "kanal"..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...