Gå til innhold

ømme pupper


<3 Mamma til Birgitte&Lucas <3

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er 7+3 idag og har ikke hatt noen plager. Først igår kjente jeg hvor ømme puppene er blitt. kan nesten ikke være nær de. De verker konstant. Flere? uff. Men godt å vite at kroppen forbreder seg. Godt tegn:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er 7+4 idag og syns det rett og slett er vondt å komme borti de, og å ligge på magen er rett og slett ubehagelig!

Skrevet

hatt ømme pupper siden en uke før ikm jeg. ikke mulig ta på dem og så vondt å ta av bh en . sove om natta uten bh går ikke. drit vondt rett og slett men bra de forbreder seg :)

Skrevet

Super ømme mine også. Har ikke hatt det i mine tidligere svangerskap så dette er nytt for meg. Elsker å sove på magen, men det er ubehagelig nå og derfor sover jeg dårlig :/ MEN for alt i verden, er vel verdt det!! Godt å merke at det skjer ting i kroppen. Bare gleder meg syyykt til jeg har babyen i armene mine.=))

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...