stikling Skrevet 1. desember 2010 #1 Skrevet 1. desember 2010 Hadde første dag i siste blødning 30. oktober. Jeg har hatt litt rare magetendenser, så jeg tok en graviditetstest lørdag som var. Den var negativ. Har fortsatt ikke fått noen blødninger, så har bestemt meg for å ta en ny test lørdag som kommer. Men jeg håper jo veldig. Tror jeg da...... Noen andre som tror at noe kan være på gang??? Har hatt masse halsbrann og prikking i puppene. Hjelpes.
Des87 Skrevet 1. desember 2010 #2 Skrevet 1. desember 2010 Hvor lenge har dere prøvd ? Dette tyder veldig bra egentligt. Men kan jo være at du ikke er kommet i rett syklus enda, at det har `` hengt `` seg i systemet. Men vet ikke Lykke til & hold oss informert stikling
stikling Skrevet 1. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 1. desember 2010 Men midt mens jeg sitter her og ber om et tegn fra oven så ringer Go'boken og sier de vil sende meg babybøker. JIPPI. Vi har vel ikke prøvd så lenge, annet enn å slurve litt med prevensjonen. Men jeg skal LOVE at jeg har prøvd hardt å selge ham konseptet i flere år.
Des87 Skrevet 1. desember 2010 #4 Skrevet 1. desember 2010 Herligt Lykke til jallefall ** Sender over masse med babystøv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå