Gå til innhold

Nei, nei, nei! På tur i skogen nå tidligere, klarte jeg å snuble i en rot i nedoverbakke og ramle rett på magen!! :-(


Anbefalte innlegg

Fikk akkuratt tatt meg for, men ble ett greit fall uannsett, gikk jo i litt tempo + nedover bakke. Har ingen smerter , men merket jo rett etterpå at jeg hadde falt på magen. Er dette noe jeg må si ifra t legen om, til tross for ingen smerte? Skal jo på ord.ul imorgen, dA..

 

Usj, ble jeg lei meg altså...

Fortsetter under...

Du kan jo si ifra siden du skal til ul alikevel, men tror ikke du trenger å bekymre deg. Babyen er kjempe godt beskyttet i magen din. Dessuten er det visst bedre å lande på magen enn rett på rompa hvis en først faller, for når man lander på rompa er det større sjans for at morkaken løsner. Så ta det med ro du, så får du nok se en sprellende liten krabat i magen i morgen:-)

Huff, høres ekkelt ut! Man blir jo veldig bekymret når sånt skjer, men som hun over skriver er babyen veldig godt beskyttet inni der, så skal mye til før noe skjer.

Uff, har akkurat skjedd meg også for bare noen dager siden, skal også på ordinær UL snart, bare 2 dager til, skal på onsdag!! Håper at alt står bra til :)

 

Lykke, lykke til i morgen da, du må komme inn og oppdatere oss :)

 

Klem fra

Uffameg, jaja, får satse på at det gikk greit og at h*n ligger trygt og godt! Ringer å sier ifra uannsett :-) Skal sette meg slappe av og drikke en kopp te og kjenne om jeg merker lillegull der senere!

 

Skal komme med oppdatering imorgen, gleder meg sååå :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...