Gå til innhold

Gruer meg, hcg prøve og ul til uka som kommer..


Anbefalte innlegg

hva er normalt ang hcg i uke 5/6 ca ?

har ingen peiling ppå sånt jeg , får man beskjed med en gang etter blodprøven hvor mye hcg verdien er på ?

 

ul er jo greit nok, alt kan se bra ut, men det kan alikevel gå galt etterpå, det har jeg erfart mer enn en gang...

bare håpe at alt går bra, en dag av gangen

 

 

Fortsetter under...

Hei!

 

Har ikke tatt hcg prøve selv, men du må huske at det er ikke selve summen som er viktig, men doblingstiden.

Det fins en veldig ok hcg kurve inne på grav ide slitere, der kan du evnt sammenligne når du vet tallet.

Ellers så vet jeg hvor nervepirrende det er å gå å vente, spesielt dersom man har opplevd å miste før. Du skal se det bare går knallgodt:-)))

 

 

Lykke til:-)

du får nok ikke svar på prøven med en gang.

når eg tok prøven på sykehus, fikk eg d senere på ettermiddagen. når eg tok hos legen her hjemme, måtte eg vente en uke.

hvorfor skal du ta hcg-prøven da? og hvorfor tidlig ul?

 

Annonse

her tar det 3 dager hvis du tar den på vanlig legekontor.

Jeg hadde hcg på 111 da jeg var 3+6. Men det var vist høyt.

I uke 5 bør den vel ligge på 400-1000, spørs hvor tidlig i uken man tar den. Så bør du jo ta en kontroll etter noen dager for å se om den dobler seg.

Har du ikke brukt noe progesteron tilskudd?

Lykke til med prøve og ul, håpen spiren ikke slipper taket denne gangen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...