Gå til innhold

Positiv test i dag og melder meg inn


Anbefalte innlegg

Fikk pos på cb i dag, en dag etter ikm. Gleden er så stor, men samtidig kommer beskymringene. Det er rart/godt å vente nr to. sønnen vår vet ingenting for han er nemlig sååååå bestemt på at han ikke vil ha en lillebror eller lillesøster, de skriker nemlig bare og han synes det holder lenge med bikkja.

 

Har hatt små blødninger i 5dager, litt brunaktig utflod på en måte. Hadde ikke dette med førstemann, samtidig tror jeg at jeg har en soppinfeksjon. Er det farlig å behandle når man er gravid?

 

Har termin 8.aug. Flere som venter aug barn?

 

 

Fortsetter under...

Gratulerer så masse :D Jeg TROR man kan behandle soppinfeksjon mens man er gravid. Prøv å google eller se på spør jordmor-sidene (eller ring legevakten), men tror det går an fordi det er vel skumlere å gå med en infeksjon over lengre tid enn innholdet i en soppkur.

Lykke til! :)

Gratulerer og velkommen =)

Sopp kan og bør behandles i graviditeten som ellers. En skal ikke bruke den innføringshylsen om man velger vaginaltablett! Ellers er det kanskje lurt å høre med legekontoret :o)

Selv har jeg termin 5/6 aug =)

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...