Gå til innhold

Alder??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor gamle er dere/ var dere når dere hadde deres første forsøk?? :)

 

og, jeg har forhørt meg litt og noen sier at forsamtale ikke er et forhør og masse spørsmål, men at det bare er informasjon om veien videre, er det forskjell fra sykehus til sykehus?

Informasjon VS avhør dere???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde første forsøk noen måneder før jeg fylte 34 år.

 

Vi hadde faktisk ikke noen forsamtale. Var fullt utredet da vi ble henvist, fikk informasjon og resept i posten (dog etter en god del måneders venting) og satte igang :-)

 

Det var ved Ullevål

Skrevet

Jeg er 36år og har mitt første IVF forsøk på Riksen nå. Er på rugedag 9, er veldig spent og håper at eggene klamrer seg fast!! Når vi kom til samtale så var det info om de forskjellige befruktningsmetodene, statistikk osv, så info om medisiner og bruk, også gynekologisk undersøkelse og prat med lege. Riksen er flinke!!

Skrevet

Jeg er ikke igang med forsøk, men det blir neste år, da er jeg 25...

Skrevet

Vi hadde første forsøk da vi var 24.

Er 27 nå og har rukket 7 forsøk, litt av hvert.

Veldig glad vi begynte såpass tidlig:-)

 

Lykke til med forsøkene!

Skrevet

Vi er i gang med første forsøk nå! Uttak i morgen!!

Jeg er 25 og mannen er 31. Vi ble henvist direkte til Fertilitetsklinikken, St. Olav fra kirurg på St. Olav etter funn som ble gjort tilfeldig i forbindelse med annen sykdom. Hadde forsamtale med lege hos fertilitetsklinikken. I ventetiden på denne samtalen tok vi alt av andre nødvendige prøver.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...