LilleBitteliten Skrevet 25. november 2010 #1 Skrevet 25. november 2010 Overskriften taler for seg selv. Hva liker dere best? Og liker dere i det hele tatt noen av dem?
LoveDove Skrevet 25. november 2010 #2 Skrevet 25. november 2010 Sanne var kallenavnet på min barnehagevenninne Susanne, så for meg blir dette aldri mer enn et kallenavn, dessverre. Sanna har jeg nylig fått i nærmeste familie, så der er jeg ikke objektiv. Jeg var veldig skeptisk til det i begynnelsen, men nå synes jeg det er fint Min stemme går til Sanna, men jeg er som sagt på ingen måte objektiv.
LoveDove Skrevet 25. november 2010 #3 Skrevet 25. november 2010 Sanne var kallenavnet på min barnehagevenninne Susanne, så for meg blir dette aldri mer enn et kallenavn, dessverre. Sanna har jeg nylig fått i nærmeste familie, så der er jeg ikke objektiv. Jeg var veldig skeptisk til det i begynnelsen, men nå synes jeg det er fint Min stemme går til Sanna, men jeg er som sagt på ingen måte objektiv.
prebs Skrevet 25. november 2010 #4 Skrevet 25. november 2010 Jeg liker begge navnene :-) Kanskje en knapp på Sanne, men begge er fine.
sommertiara Skrevet 25. november 2010 #5 Skrevet 25. november 2010 Liker ingen av dem spesielt godt, men jeg foretrekker Sanne.
(Oktober) Skrevet 26. november 2010 #6 Skrevet 26. november 2010 Jeg liker best Sanna. Fordi jeg kjenner noen som heter Sanne til etternavn. Sanna er et kjempefint navn, synes jeg!
lesøk Skrevet 26. november 2010 #7 Skrevet 26. november 2010 Sanna er et kjempe fint navn:)kjenner ei lita jente som heter Sanna Louise,synnes det er helt nyyydelig;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå