Ginger-mor Skrevet 24. november 2010 #1 Skrevet 24. november 2010 Jeg trodde ikke det var vanlig med kynnere så tidlig. Jeg er jo bare i uke 7, men i dag tidlig hadde jeg flere omganger. Er vel ikke et dårlig tegn, håper jeg...?
dollypopp *tvillinggravid* Skrevet 24. november 2010 #2 Skrevet 24. november 2010 Hei! Sist jeg gikk gravid hadde jeg kynnere fra uke 8. Jeg trodde heller ikke det var mulig, men det er det altså.
Ginger-mor Skrevet 24. november 2010 Forfatter #3 Skrevet 24. november 2010 Det var godt å lese. Jeg husker ikke når det begynte forrige gang, men jeg vet i alle fall at det var mye senere. Tenkte kanskje det kunne være et tegn på at noe ikke var som det skulle. Hadde du mye kynnere gjennom hele svangerskapet, dollypopp? Eller var det mest når du var travel?
dollypopp *tvillinggravid* Skrevet 24. november 2010 #4 Skrevet 24. november 2010 Jeg var veldig mye plaget med kynnere. Hadde en periode jeg ikke klarte å gå da de satt inn. De siste 2 mnd var magen en stor kynne..hehe. Jm ble like overrasket hver kontroll, enda jeg sa at den alltid var sånn. Jeg trodde ikke kynnere var vonde, så var derfor jeg trodde det var noe annet, men de kan vist være det. Håper jeg slipper unna disse dumme plagene denne gangen. Og du også selvfølgelig:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå