fastelavens_bolla! Skrevet 23. november 2010 #1 Skrevet 23. november 2010 minsten her har ikke vært helt i slaget i går og i dag, virker bedre i dag. har spist opp maten sin, og leker og smiler når han er vålen, men vesker litt i et øye og mer trøtt en han pleier. han har også mindre fuktige bleier. eller mindre våte enn de har vært, men er absolutt tiss i bleia. er det først når de er helt tørre at man virkelig skal bli bekymret?
Nat27 Skrevet 23. november 2010 #2 Skrevet 23. november 2010 Så lenge det er endel tiss der er det vel godt nok? Men jeg ville nok vært litt obs på om urinen virker mer konsentrert - gulere på farge og sterkere lukt. Disse små får fort urinveisinfeksjon uten at allmenntilstanden og humøret endrer seg særlig.. Har du målt temperaturen hans at han ikke har feber eller noe? Ellers er det bare en mor som kjenner sitt barn best, og mener du at det kan være noe som ikke er helt riktig burde du kanskje ringe helsestasjon eller lege og høre med dem. Jeg tar ingen sjanser når det kommer til barnas helse hvertfall..
fastelavens_bolla! Skrevet 23. november 2010 Forfatter #3 Skrevet 23. november 2010 ja tatt tempen titt og ofte og er ikke noe feber heller :/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå