MammaKos Skrevet 20. november 2010 #1 Skrevet 20. november 2010 Alle amme BH-ene mine er uten spiler, og når de "klaffene" er så tynne (kun 1 tynt lag med stoff) føler jeg at det er så lite hold i dem. Også når man bruker amme-innlegg blir det kjemperar fasong på puppen og det ser rart ut hvis man har på seg en trang genser.. Hvis man ikke bruker amme-innlegg kan man så og si se brystvorten gjennom genseren.. Vet noen hvor man kan finne BHer (uten spiler) hvor "klaffen" er litt mer polstret, om jeg kan kalle det det...?
velsignet med to Skrevet 20. november 2010 #2 Skrevet 20. november 2010 Jeg har to gode amme-bh'er som er "polstra" foran Kjøpte de på Lindex sist jeg amma, for tre år siden, veit ikke om de har dem ennå. Husker ikke hvilket merke det er engang, det er slitt bort i vask.
Tredje drøm Skrevet 20. november 2010 #3 Skrevet 20. november 2010 Velkjent problem ) Jeg liker også at de er litt "polstret" - synes det ser finest ut. Bravado sine ammebh'er er kjempegode. Jeg har noen i en variant med spiler som jeg er kjempeglad i, men vet de har uten spiler også, f.eks. http://mammatrend.no/ds_product_info.php/products_id/176 Vet ikke om den er vattert da... Den jeg har er denne: http://mammatrend.no/ds_product_info.php/products_id/278 og den er som sagt suuuper (men med spiler da).
Nikamo Skrevet 20. november 2010 #4 Skrevet 20. november 2010 Mannen kjøpte en superfin amme-bh til meg på Lindex Den er polstret, men uten spiler = behagelig, men ser smashing ut Skal kjøpe meg flere sånne, ja!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå