♡ Jersey ♡ Skrevet 17. november 2010 #1 Skrevet 17. november 2010 Tiden flyr!! ...men kvalmen og dårlig matlyst består! Håper det gir seg snart! :-) Men 2 trimester er ikke å forakte! Noen flere her? Lykke til videre alle sammen!
Forandringfryder ♂♂♂ Skrevet 17. november 2010 #2 Skrevet 17. november 2010 Så godt å være ferdig med de første 12! Jeg kommer etter om en uke! ) Gleder meg til å offentliggjøre hemmeligheten min. I dag har jeg strevd og slitt med å finne en måte å skjule magen under penklærne! Julebord på fredag... Tror jeg klarer det med tidenes strammeste holdin truse! Hahaha
StoltHønemor<3 Skrevet 17. november 2010 #3 Skrevet 17. november 2010 Så koselig Lykke til videre jeg følger etter om under en måneds tid:) Er 8 fullgåtte uker i dag, så er 3 uker og 6 dager igjen å vente her )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå