Lykkekløver Skrevet 17. november 2010 #1 Skrevet 17. november 2010 Prøver å kjøpe inn når jeg kommer over noe lurt. Gutten på 3 år er jo relativ lett å kjøpe til i år synes jeg. Men det er verre med vesla på 15 mnd synes jeg. Og man kan jo ikke gjøre forskjell på de heller.. Så kom med gode ideer alle sammen!
Sistah*G07*J09* Skrevet 17. november 2010 #2 Skrevet 17. november 2010 Da storebror var på den alderen så kjøpte jeg ett litt stort sett med duplo, og delte det inn i flere mindre pakker. Å så tilslutt, så ble jo hele settet bygd. Han var ikke så veldig interessert i det, men syntes det var moro med pakker Innimellom så fikk han små poser med kjeks eller rosiner Fikk også nissedrakt den dagen han hadde nissefest i barnehagen.
lissiliz❤tassen❤lillesøster Skrevet 17. november 2010 #3 Skrevet 17. november 2010 dette er hva planen min er -duplo delt opp til en del dager -noen gode barnefilmer -peppekakedeig og utstyr til det(former, forkle) den dagen vi skal bake -små dyr
Turbotrollet & Lille Sprell♂ Skrevet 18. november 2010 #4 Skrevet 18. november 2010 Såpebobler Små bøker Lekedyr Bamser Sokker Tannkrem Tannbørste
Fru HottenTott♥♥ Skrevet 19. november 2010 #5 Skrevet 19. november 2010 Her er ting som frøkna vårres får i sin kalender. Hun er 13 mnd *vaskekluter, sånne som blir store i vann *hårspenner *strømpebukse *body *kjøpt ei pakke med dyr som jeg deler opp i flere pakker *tannbørste *tannkrem *bøker som har kommet via bokklubben tja var det jeg kom på akkurat nå. )
Mjølkekua Skrevet 19. november 2010 #6 Skrevet 19. november 2010 Jeg har tenkt til å pakke inn opplevelser til vår gu" tt på to år - i tillegg til små ting: - Kjøre tog en dag (tegner et bilde av et tog) - Dra og se på gravemaskin (tegner bilde av gravemaskin) - gi forkle og kokkehatt en dag, kjevle neste dag, pepperkakeformer tredje dag og baker vi pepperkaker fjerde dag (tegner pepperkaker) - plastelina - ullsokker - rosiner i små esker - bokstavkjeks - tegnesaker - dvd (drømmehagen og Timmy) - smekke - en ting til juletreet som er bare hans og neste dag "pynte juletreet" - ulltøy - tenne julelys ute - en bok - kjøpe juletre det var det jeg kom på.. :-)
arachnia Skrevet 26. november 2010 #7 Skrevet 26. november 2010 Jeg har ei jente som er 13 mnd til jul. Jeg har kjøpt et byggeklossesett (200,-) og så får hun 2-3 klosser hver dag. Helt enkelt. Bruker IKKE tid og penger på kalender til et så lite barn.
Gjest Mammamoms Skrevet 29. november 2010 #8 Skrevet 29. november 2010 Jenta vår blir 2 i desember, og har ingen eldre søsken, så vi har faktisk ikke planlagt noen kalender til henne. I år går det veldig fint!
_Løvemamma_ Skrevet 3. desember 2010 #9 Skrevet 3. desember 2010 Jeg har kjøpt SingSang kort med julesanger og pakket inn et sangkort for hver dag. Det er felles kalender for jenta mi og dagbarna, kjempekoselig De er ettåringer, alle tre, og skjønner nok lite av det, men de synes det er gøy og koselig med en liten sangstund, og vi henger opp kortene på kalenderen igjen etterpå, det er flotte julemotiv på baksiden av kortene, så de er julepynt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå