Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Er kommet til uke 27 og siden legen min har eget UL apparat får jeg se babyen på hver kontroll:)Har bestemt meg for ikke å vite kjønn denne gangen,men det er jammen ikke lett:)

Har 3 gutter fra før og håper virkelig på en jente denne siste gangen,selv om jeg syntes det lignet veldig på en gutt ved forrige UL.

Det jeg sliter litt med er redselen for å bli skuffet dersom jeg får enda en gutt.Høres grusomt ut,det vet jeg, og det kjennes ikke godt ut heller, men jeg lurer på hva som ervt er lurest å gjøre.Å få vite det på forhånd eller vente til fødselen?

Tenker at det er mindre sjangs for å bli skuffet når jeg får babyen i armene enn å få vite det nå mens jeg er gravid.

Huff,sliter virkelig med dette.

Noen råd?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142561356-noen-r%C3%A5d/
Del på andre sider

Fortsetter under...

 

 

skjønner at du har veldig lyst på jente nå. Men er det noen big deal om du får vite kjønnet nå eller senere? Det at man blir så skuffet ang kjønn er veldig rart for noen, bare ungen er frisk skal en jo være glad for bare det.

Men regner med at du har sett at ungen nå er frisk og det bare er følelser knyttet til dette med kjønn, ikke babyen i seg selv som kanskje mange tenker. Jeg hadde ikke klart å holde meg med å vente med å få vite kjønnet, og jeg tror nok du blir like glad når du får ungene i armene om det er gutt eller jente.

Bare vent, den herlige følelsen...mer morsinstinkt etc...<3<3<3<3

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142561356-noen-r%C3%A5d/#findComment-142562604
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...