Gjest Skrevet 15. november 2010 #1 Skrevet 15. november 2010 Jenta vår som er 7 mnd sitter i det første bilsetet enda, men det begynner å bli trangt for ho, Vi har selene på det yterste hakket og det er trangt å få på ho no, ender med at ho griner når jeg tar på selene. Ho er litt store av seg og veier rundt 10 kilo. Når er det vanleg å bytte bilsete? )
mammas skatter <3 Skrevet 15. november 2010 #2 Skrevet 15. november 2010 http://www.tryggtrafikk.no/N%C3%A5r+b%C3%B8r+vi+bytte+ut+spedbarnstolen%3F.b7C_wtLK4N.ips fant en side her du kan se på. vart anbefalt d samme ved baby comfort når vi hørte når vi burde bytte til stol 2.
*Frøken Lykkelig med ♂* Skrevet 15. november 2010 #3 Skrevet 15. november 2010 sete nr 2 er som regel fra 9kg så da kan du nok bytte nå. pass på at hun holder hodet selv og sitter stødig. Bedre det enn at det blir for trangt i det første sete. Gutten min er 7,5mnd og jeg kommer til å bytte når han begynner i bhg rett over nyttår.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå