Gå til innhold

Da kommer nummer 5 i Juli :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jepp, jeg blir alenemor med nummer 5 i Juli 2011... Føles helt absurd akkurat nå, men etterhvert vil det bli lettere å forholde seg til det.

Uansett så gleder jeg meg jo til en spennende frammtid med voksende mage, utskifting av bil og enda en liten en å dulle med.

Skrevet

Oi, du er spenstig du:-) Gratulerer så mye:-)

Skrevet

tak for det :-) Har jo vært samboer i 10 år, det er nå over og ut. Men ble gravid etter en liten hyggestund... Men etter denne er ute så er det sterilisering for min del :-)

Skrevet

velkommen! :)) Når er termin? Jeg har 11. juli :)

Skrevet

Takk fo det. Jeg har temin ca 22 Juli. kanskje litt før, hvem vet. Har akkurat blitt gravid omtrent så jeg stikker en tur til legen i januar tenkte jeg :-)

 

Skal bli moro¨å få ett sommerbarn. Har kun barn i des, jan, og feb!! Så nå kommer lille "sommer" hjem til oss..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...