Mammatil2superhelter Skrevet 12. november 2010 #1 Skrevet 12. november 2010 Jeg hadde komplett spontanabort sist søndag, startet med med små blødninger uken før. Tok i dag en graviditetstest for å se om det var mer hcG igjen, testen var negativ. Tok deretter en eggløsningstest- den var positiv. Kan det stemme at jeg allerede har eggløsnng ? Eller er denne testen mer ømfindtlig enn graviditetstesten med tanke på Hcg ? takker for hjelp og svar.
karolineb Skrevet 12. november 2010 #2 Skrevet 12. november 2010 vet med eggløsningstester at begge strekene skal være like sterke om man ha EL..man har som regel alltid litt utslag på de..håper dette hjalp, og lykke til videre.
Ays73 Skrevet 13. november 2010 #3 Skrevet 13. november 2010 Vet ikke så mye om akk de testene med "striper" Har kun brukt CB. Jeg hadde selv en SA i oktober, og akk 14 dager etter jeg begynte å blø hadde jeg EL. Var for godt til å være sant, men da satt spiren også Ingenting er umulig etter en SA, kroppen er jo ikke i rute uansett, så kan nok hende du har EL Lykke til ))
Mammatil2superhelter Skrevet 13. november 2010 Forfatter #4 Skrevet 13. november 2010 Takker, blir spennende å se da. Lykke til med spiren denne gang. Hvor langt hadde du kommet da du hadde SA, jeg var nemlig i uke 12.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå