Gå til innhold

Mister jeg?


Anbefalte innlegg

Er i dag 4+5. I går ettermiddag oppdaget jeg brun utflod etter toalettbesøk. Kom noe mer utover kvelden, ingen smerter. I dag tidlig kom det friskt blod da jeg gikk på do samt litt blodige slintrer. Utover dagen i dag noe brun utflod samt en blødning som var lyse rosa. Fortsatt ingen smerter, kun murring som kommer og går. Ellers lite/ingen gravid symtomer.

Noen som har mistet hvor det startet med det samme som det jeg nå opplever? Går bare og venter på at det skal "starte" og jeg mister, sltisomt å gå sånn i usikkkerhet. Vet samtidig at det er vanlig med blødninger i starten av svangerskapet og at det nødvendigvis ikke behøver ende med en SA. Dårlig magefølelse sier noe annet....Erfaringer noen?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142542353-mister-jeg/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei :)

Det er så vanskelig å vite siden det er så individuellt. Når jeg mistet i oktober i år da var jeg 5 uker på vei var det på akk samme måte du beskriver, men mye sterkere blødninger, ikke noe vondt. Jeg håpet og håpet at det bare var blødninger og ikke noe annet siden jeg opplevde det samme forrige gang jeg var gravid og da var alt helt fint når jeg kom på UL, siden de sa det hadde vært tvillinger og den ene levde og hadde det bra.

Har hørt flere andre som har blødd på samme måte som deg, og da har alt vært i skjønneste orden :) Synes du skal komme deg til legen og få tatt en HCG prøve som vil vise etter 2 prøver om verdiene stiger eller synker. UL er for tidlig når man ikke har passert 6 uker sies det.

Vet så inderlig godt hvordan du har det, selvom det sikkert ikke er noen trøst, så føler jeg virkelig med deg.

 

Lykke til, og håper alt er i orden med spiren :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142542353-mister-jeg/#findComment-142542418
Del på andre sider

Tusen takk for et varmt svar:-)

Det hjelper virkelig. Alltid godt å høre om noen som har vært i samme situasjon og vet hvordan det er.

Følger rådet ditt jeg og kommer meg til legen i morgen. Så får jeg bare ta en dag av gangen og se rett og slett.

Lykke til til deg også:-)

 

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142542353-mister-jeg/#findComment-142542474
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...