Gå til innhold

Hva skal dere gi deres små på 1-2 år i julegave?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Trenger litt tips til hva vi skal kjøpe til gutten vår på 1,5 år =)

Han har en storebror på 2,5 år, så han har liksom "alt", så det er ikke så lett å finne på noe til ham.

 

Hva skal dere kjøpe til deres små? =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gutten min fyller to år 1. desember, så kan ta med bursdagsgaven hans også. Da skal han få det godstogsettet til Duplotog, det liker han godt. Til jul skal han få Handy Manny Talkin Toolbox og en stor brannbil med vannpumpe.

Skrevet

Jeg tror kanskje det blir bilmatte (sånn gulvteppe med veier på som man kan kjøre lekebilene på) og lekegarasje og noen småbiler. Han er veldig interessert i biler :)

Skrevet

Prinsessa blir 2 i desember. Til bursdagen blir det lekekjøkken, i adventspakkene blir det kjøkkenutstyr og til jul skal hun få små stoler og bord til rommet sitt. Også en leke - men vet ikke helt hva enda ;-)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...