Anonym bruker Skrevet 5. november 2010 #1 Skrevet 5. november 2010 Den første iphone min eksploderte skjermen på, fikk ny da. Den nye har jeg også hatt problemer med fra dag 1!Det endte med at jeg måtte ha høytaler på HVER gang jeg snakket i telefonen, funket ikke vanlig. Var å leverte den inn der jeg kjøpte den og fikk svar tilbake" de har funnet fuktskade på iphone din og for 2000 kr kan du få den reparert tilbake!Hvis du ikke vil ha den reparert, men tilbake likevell koster det 400 kr! "' Hva f*****??! For det første: Jeg skjønner ikke hvordan den kan være fuktskadet, har bestandig hatt den i stellebagen hvor det er knusketørt, har ikke lagt den på våt overflate og heller ikke vært i kontakt med regn... For det andre: skal jeg være nødt å betale 400 kr for bare å få den tilbake i ødelagt stand?!! Har snakket med en som jobber på en elektrobutikk og han sa at nesten alle iphoner som blir sendt inn med feil kommer tilbake med "fuktfeil" andre som har oplevd lignende?
Anonym bruker Skrevet 5. november 2010 #2 Skrevet 5. november 2010 Hehe, "fuktskade" er det eldste trikset i boka når det gjelder feil på mobiltelefoner. Hvorfor? Fordi fuktskader ikke dekkes av forsikringen. Be om å få den vurdert av et annet verksted for å se om det virkelig er fuktskade, du
Anonym bruker Skrevet 5. november 2010 #3 Skrevet 5. november 2010 hehe såpass:P skal ikke gi meg...iphone har til og med fukt"puter" som endrer farge om den virkelig ER fuktskadet, så egentlig kan jeg vell be dem om bevis?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå