Nurketmitt **Høygravid** Skrevet 5. november 2010 #1 Skrevet 5. november 2010 Noen som har erfaring med ullbodyer fra sparkjøp? Jeg ser på nettet at de Ikke har knapper på skuldrene eller på siden. Er Ikke det litt upraktisk for nyfødte?
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 5. november 2010 #2 Skrevet 5. november 2010 Vet at vi kjøpte en ullbody i str. 50 fra sparkjøp til jenta vår ifjor. Jeg mener å huske at den var såpass stretchy at det var ikke noe problem å tre den over hodet. Synes det er veldig snedig å handle billige ullbodyer der i minste str. Egentlig bortkastede penger å kjøpe dyrt ullundertøy i minste størrelse. Det får de ikke brukt mange gangene likevel og det rekker ikke å bli slitt. Og hvis man sliter med å få bort gule bæsjeflekker så vet man at klærne ikke kostet skjorta likevel
Nurketmitt **Høygravid** Skrevet 5. november 2010 Forfatter #3 Skrevet 5. november 2010 Ja, det er sant! Da gjør det vel Ikke noe å bestille et par stykker for å se.. Tar det lang tid med levering?
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 5. november 2010 #4 Skrevet 5. november 2010 Jeg husker ikke helt. Vet du, faktisk tror jeg det tok en stund.. uten at jeg fikk beskjed om sen levering... men jeg var jo i min egen verden på den tiden, så mulig jeg husker feil.
Piny Skrevet 5. november 2010 #5 Skrevet 5. november 2010 jeg bestilte fra sprakjøp for et par uker siden og fikk pakken 3 dager etter!! men det kan jo hende der varierer litt mht hvor du bor.........
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 5. november 2010 #6 Skrevet 5. november 2010 Ja, jeg tror egentlig at jeg fikk en del av bestillingen ganske kjapt og en del litt senere, men jeg mener å huske at jeg ikke fikk noe info om dette på ordrebekreftelsen. Men det er jo bare å ringe å spørre uansett da. Enten jeg som overså noe, eller bare en liten feil. Sparkjøp har jo eksistert imange år, så jeg tror ikke akkurat mitt lille pingletilfelle er noe å tenke på
MillaCamilla Skrevet 5. november 2010 #7 Skrevet 5. november 2010 Vi fikk en ullbody til mini fra Sparkjøp, den veldig trang over hodet og vår har ikke stort hode (heller litt under gjennomsnittet), når vi først fikk den på var den helt grei. Joha har omslagsbodyer i ull, de ble en favoritt samt ull/silke fra janus, de var veldig "stretchy" over hodet.
ALIICE Skrevet 5. november 2010 #8 Skrevet 5. november 2010 Jeg synes ulltøy fra sparkjøp er stivt og kløende:(
ønskemor Skrevet 5. november 2010 #9 Skrevet 5. november 2010 De stripete ullbodyene fra Sparkjøp er trange over hodet, men de ensfargede er mye mer tøyelige.
MillaCamilla Skrevet 5. november 2010 #10 Skrevet 5. november 2010 Den bodyen vi har er stripete, så det forklarer jo saken for oss:)
Nurketmitt **Høygravid** Skrevet 5. november 2010 Forfatter #11 Skrevet 5. november 2010 Strålende tilbakemeldinger! Jeg gjør et forsøk!
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 5. november 2010 #12 Skrevet 5. november 2010 Ja, det var ensfarget vi også kjøpte
gutteklubben grei Skrevet 5. november 2010 #13 Skrevet 5. november 2010 Signerer flere her... De stripete er håpløst små i størrelsen og trange i halsen, de ensfargene er kjempebra!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå