Levine ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥ gravid Skrevet 3. november 2010 #1 Skrevet 3. november 2010 Så det i avisa her om dagen, å det fikk meg til å tenke, men er litt usikker på om jeg liker det eller ikke.... hmmm Liker spessielle navn:)
Alice__ Prinsen kom 12.01-11 Skrevet 3. november 2010 #2 Skrevet 3. november 2010 Ikke mye, men det rimer på Simo.
Gjest Skrevet 3. november 2010 #3 Skrevet 3. november 2010 Tenker at det er nok et forsøk på å være original. Syns ikke det er et fullverdig navn.
Medi Skrevet 3. november 2010 #4 Skrevet 3. november 2010 Vet ikke om jeg vil kalle det et "navn", men ikke fint! Pinglete og bare tull, synes jeg.
sommertiara Skrevet 3. november 2010 #5 Skrevet 3. november 2010 Elsket Timo for et år siden. Det gjør jeg ikke lenger for å si det sånn, alt for kallenavnaktig og sukkersøtt.
Gjest Skrevet 3. november 2010 #6 Skrevet 3. november 2010 Er det egentlig et navn? Dårlig løsning, spør du meg.
namedrop85 Skrevet 3. november 2010 #8 Skrevet 3. november 2010 Sorry.. Samme sjanger for meg som Timmy, Jimmy, Johnny, Ronny, Jim og Tim. Harry intetsigende firkortelsesnavn.. Går utfra at Timo er fra engelsk Timothy..
(Oktober) Skrevet 3. november 2010 #9 Skrevet 3. november 2010 Jeg vet om en nydelig dansk gutt som heter det, og han kledde navnet sitt! Så jeg synes egentlig det er fint. Men ville ikke brukt det selv. Forbinder det med Danmark.
LoveDove Skrevet 4. november 2010 #10 Skrevet 4. november 2010 Neineineinei! Huff! Det er visstnok en karakter fra en barnebok. Og jeg kjenner en jente som heter det. NEI!
DramaMama Skrevet 8. november 2010 #11 Skrevet 8. november 2010 Det er også en karakter fra den fantastiske boken "Kjære Timo" skrevet av Elin Brodin, som slett ikke er noen barnebok. Nydelig bok, som for meg gir navnet veldig gode assosiasjoner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå