Gå til innhold

baby 3 uker sover nesten ikke på dagtid..


Anbefalte innlegg

Skrevet

er dette normalt? Er det noe jeg kan gjøre for å få henne til å sove litt mer på dagtid? eller må jeg bare la henne styre dette helt selv?

 

Blir slitsomt for mamma, for jeg får ikke gjort noe annet enn å sitte i sofaen med henne på fanget..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, de skal jo helst sove en del på dagen når de er såpass små, men tuppa mi har også dager innimellom hvor hun er mye våken (gjerne etterfulgt av dager der hun sover nesten konstant).

 

Jeg føler at jeg maser veldig mye om bæresjal her inne for tiden, men det er fordi det er så utrolig genialt- jeg har det selv, og bruker det masse =) Det er den beste sovemedisinen, og hun sovner m en gang hun puttes nedi der, og kan sove lenge, flere timer i strekk- mens jeg har armene fri til å gjøre andre ting. Når hun sover for seg selv i bagen/ vippestolen sin våkner hun mye lettere, mens nedi sjalet sover hun som en STEIN!

 

Selv har jeg et Close Baby Carrier- sjal, og det er kjempebra! Det er et "ferdigknyttet" sjal, som bare tres over hodet som en genser og strammes inn ved hjelp av to ringer- suuperenkelt og kjapt, selv kløna meg tok det på to sekunder hehe!

 

http://lotusbarn.no/butikk/index.php?main_page=index&cPath=332

 

 

Instruksjonsvideo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=t-0eCD0zEp4

 

Enklere blir det ikke, og jeg anbefaler det på det sterkeste (har brukt det i 1 mnd nå og eeeelsker det :D

 

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...