apr 07,apr 08 ,Okt 10,prøver Skrevet 2. november 2010 #1 Skrevet 2. november 2010 http://video.google.com/videoplay?docid=4052428020269668962# søk på Dunsten Baby language virkelig verdt det. Det fungerte så ufattelig bra på min nr 1., nr og nå på nr 3. Det er lett å høre hva babyen faktisk vil når man har lært det og forklare andre når babyen på passes på en kort stund av andre. Eks Neh! Neh! betyr MAAAT nå! høres litt ut som Nei ordet. Få dette med dere mødre:)
@--- Skrevet 3. november 2010 #2 Skrevet 3. november 2010 Helt utrolig! Har ikke tenkt over det før,men når jeg så klippet,kunne jeg se for meg mitt barn si akkurat det samme! Nå blir det kanskje mindre skrik her i huset! Takk for at du la ut linken!
Virreli Skrevet 3. november 2010 #3 Skrevet 3. november 2010 Så utrolig flott link! Denne var jo bare supernyttig, takk!!
Gjest Skrevet 3. november 2010 #5 Skrevet 3. november 2010 Hmmmm, ikke så skremmende å tenke på en nummer to lenger. Synd jeg ikke så denne for et år siden :-)
sillyfilly og Olivia Skrevet 4. november 2010 #6 Skrevet 4. november 2010 Jeg har forsøkt å få kontroll på lydene hennes fordi jeg hørte det var forskjellige ting hun gråt for men jeg fant aldri ut hva de betydde. Men nå gir jo alt mening! Genialt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå