TerminJulaften :) Skrevet 1. november 2010 #1 Skrevet 1. november 2010 Og så var vi gravide!!!! Det er så spennende at det er nesten ikke til å holde ut.. og vi tør nesten ikke snakke om det, for vi er så redd for at noe skal gå galt.. selv om vi har lyst til å rope det ut!!! Jeg tenkte egentlig at det skulle sitte denne gangen, for jeg hadde prøvd eggløsningstesten, og vi visste akkurat når jeg var mest fruktbar... men vi hadde jo ikke forestilt oss at det skulle gå så raskt... For en fantastisk følelse... jeg gleder meg til magen begynner å vokse, og jeg kan vise det til hele verden!!!!
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷKajaƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ2imagen Skrevet 1. november 2010 #2 Skrevet 1. november 2010 Gratulerer så mye!! Når har du IKM?
StoltHønemor<3 Skrevet 1. november 2010 #5 Skrevet 1. november 2010 Gratulerer så masse ) Kom over til 1 trimester forumet Jeg gleder meg også til magen vokser og vokser og vokser ):O)
Tuddeli Skrevet 1. november 2010 #6 Skrevet 1. november 2010 Gratulerer så mye! Lykke til på ferden! :-)
TerminJulaften :) Skrevet 1. november 2010 Forfatter #7 Skrevet 1. november 2010 Takk for det!! Skulle egentlig hatt mensen 25. oktober, men den kom ikke Eller den kom. begynte å blø litt tre dager før IKM. blødde bittelitt i fem dager, og så stoppet det helt... det var da jeg tenkte at jammen.. nå sitter det...og det gjorde det :):) Selv om det skulle fem tester til før jeg virkelig trodde på det!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå