cadence Skrevet 1. november 2010 #1 Skrevet 1. november 2010 Er på mange måter førstegangsmor igjen, siden det er 10 år og 5 mnd siden sist jeg hadde et lite nurk på ei uke. Navlestrengen falt av i går, og hun trenger et bad nå. Kan navleområdet bli vått nå? Da hun ble badet på føde/barsel så ble navleområdet holdt tørt, så jeg er litt i tvil nå som den er borte. Området er tørt og fint.
Kaspersen Skrevet 1. november 2010 #2 Skrevet 1. november 2010 Så lenge navlen ikke væsker, men er tørr og fin er det ingen grunn til å la være å bade :-) Vi behandlet den i hvertfall ikke på noen spesiell måte!
Løvinna30 Skrevet 1. november 2010 #3 Skrevet 1. november 2010 navlestrengen datt av etter en uke her også.. vi badet "som normalt" en uke etter at ungen ble badet på sykehuset..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå